Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol

Ürün kalitesinin istikrarından taviz vermeyen KEREM POLİMER, son teknoloji laboratuvar test cihazları ve eğitimli personeli ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta; modern laborattuvarı ile AR-GE Bölümü verimi ve kaliteyi arttırma çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite kontrol bölümü, hazırlanan ürünlerin saptanan kriterlere uygunluklarını ve kalitelerinin devamlılığını sağlamak için sürekli çalışmaktadır.

Amacımız, en üst düzeyde başarıyı yakalamak ve yaratıcılığı geliştirmek için ürünlerimizin kalitesinin kontrolü alanlarında çalışmalar yaparak, yeni alanları ve teknolojiler geliştiren, konusunda en iyi kalite kontrol laboratuvarı olmaktır.

Kalite Kontrol departmanımız, ürünün şartlarının yerine getirilmesi için gerekli olanlar da dahil olmak üzere, ölçülebilir ve kalite politikasıyla tutarlı kalite hedeflerinin organizasyonun ilgili fonksiyon ve seviyesinde oluşturulmasını sağlar ve takip eder.

Kuruluşumuz, ISO 9001:2008 uluslararası standardın şartlarıyla bağlantılı biçimde tesis ettiği Kalite Kontrol Sistemini dökümante ederek, uygulamalarına sokmuş, sürekliliğini sağlayıp ve etkinliğini sürekli iyileştirmek üzere çalışmalarına devam etmektedir.